Agroturystyka Oblica, Завоя, Полша
Ферма, Завоя, Полша

Agroturystyka Oblica

Agroturystyka Oblica се намира в Зауоча и предлага помещения за настаняване с изглед към градината, безплатни велосипеди, градина, барбекю и общ салон.

9,1Превъзходен · 164 отзиваЗавоя, Полша5,3 km от центъра на Завоя
  • Побира до 9 души
  • Безплатен паркинг
  • Безплатен WiFi
  • Семейни стаи
01 / 08
Agroturystyka Oblica, Завоя, Полша – снимка 3

Добре дошли

Agroturystyka Oblica

Agroturystyka Oblica се намира в Зауоча и предлага помещения за настаняване с изглед към градината, безплатни велосипеди, градина, барбекю и общ салон. На разположение на гостите има денонощна рецепция и детска площадка. Фермата предлага също безплатен Wi-Fi, безплатен частен паркинг и съоръжения за гости с увреждания.

Помещенията за настаняване във фермата разполагат с телевизор със сателитни канали и кухня. Някои помещения за настаняване разполагат с тераса и/или балкон с изглед към реката и градинска мебел. Всички помещения за настаняване във фермата са антиалергични и шумоизолирани.

В Зауоя и околностите има възможности за различни дейности, сред които колоездене. Гостите могат да се стоплят край откритата камина след ден, прекаран в каране на ски.

Най-близкото летище е международното летище „Йоан Пол II“ в Краков-Балице, на 74 км от Agroturystyka Oblica.

  • Топ местоположение: Висока оценка от отседнали наскоро гости (9.0)
  • Безплатен частен паркинг, наличен на място
Настаняване
От 16:00 до 22:00
Напускане
От 10:00 до 10:30

Настаняване

Стаи и апартаменти

Agroturystyka Oblica предлага 6 вида стаи, от които да избирате.

Суит в Agroturystyka Oblica

Суит

  • 3 единични легла, 2 двойни легла, 2 единични легла
  • За 9 души
  • 25 m²
  • Собствена баня

This suite features a sauna. Featuring a private entrance, this suite also comprises 3 bedrooms, a seating area and 1 bathroom with a bath and a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the well-equipped kitchen. The suite also provides guests with a barbecue. Boasting a balcony with garden views, this suite also provides soundproof walls and a flat-screen TV with satellite channels. The unit offers 7 beds.

  • Вана
  • Душ
  • Кухня
  • Tоалетна
  • Дървен под/паркет
  • Хавлии
  • +31 още
Двойна стая в Agroturystyka Oblica

Двойна стая

  • 1 двойно легло
  • За 2 души
  • 20 m²
  • Обща баня

Guests will have a special experience as this double room provides a sauna. The double room features parquet floors, heating, as well as a shared bathroom featuring a shower and slippers. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-fitted kitchen. The double room also has a barbecue. The double room offers soundproof walls, a tea and coffee maker, a wardrobe, a flat-screen TV with satellite channels, as well as garden views. The unit offers 1 bed.

  • Душ
  • Кухня
  • Tоалетна
  • Дървен под/паркет
  • Хавлии
  • Спално бельо
  • +23 още
Обикновена тройна стая в Agroturystyka Oblica

Обикновена тройна стая

  • 3 единични легла
  • За 3 души
  • 20 m²
  • Обща баня

The sauna is the standout feature of this triple room. The triple room includes a shared bathroom fitted with a shower, a hairdryer and slippers. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the fully equipped kitchen. The triple room also includes a barbecue. The triple room features soundproof walls, a tea and coffee maker, a wardrobe, a flat-screen TV with satellite channels, as well as garden views. The unit has 3 beds.

  • Душ
  • Кухня
  • Tоалетна
  • Дървен под/паркет
  • Хавлии
  • Спално бельо
  • +27 още
Фамилна стая в Agroturystyka Oblica

Фамилна стая

  • 3 единични легла и 1 разтегателен диван
  • За 5 души
  • 30 m²
  • Собствена баня

This family room features a sauna. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the well-fitted kitchen. The family room also comes with a barbecue. The family room features a private entrance, soundproof walls, a terrace with garden views as well as a private bathroom boasting a shower. The unit has 4 beds.

  • Кухня
  • Tоалетна
  • Диван
  • Вана или душ
  • Дървен под/паркет
  • Хавлии
  • +30 още
Супериорно студио в Agroturystyka Oblica

Супериорно студио

  • 1 единичнo леглo и 1 голямо двойно легло и 1 разтегателeн фотьойл
  • За 4 души
  • 30 m²
  • Собствена баня

The sauna is the standout feature of this studio. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-equipped kitchen. The studio also features a barbecue. The studio offers a private entrance, soundproof walls, a terrace with garden views as well as a private bathroom boasting a shower. The unit has 2 beds and 1 futon.

  • Кухня
  • Tоалетна
  • Вана или душ
  • Дървен под/паркет
  • Хавлии
  • Спално бельо
  • +25 още
Делукс студио в Agroturystyka Oblica

Делукс студио

  • 2 единични легла и 1 двойно легло
  • За 4 души
  • 35 m²
  • Собствена баня

This studio's special feature is the sauna. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-equipped kitchen. The studio also offers a barbecue. The studio provides a private entrance, soundproof walls, a terrace with garden views as well as a private bathroom featuring a shower. The unit offers 3 beds.

  • Кухня
  • Tоалетна
  • Вана или душ
  • Дървен под/паркет
  • Хавлии
  • Спално бельо
  • +26 още

Удобства

Всичко необходимо

Внимателно подбрани удобства за комфортен и безгрижен престой.

  • Безплатен паркинг
  • Семейни стаи
  • Безплатен WiFi
  • Стаи/Услуги за хора с двигателни увреждания
  • Стаи за непушачи
  • Машина за кафе/чай във всички стаи

Всички удобства

Баня

  • Тоалетна хартия
  • Хавлии
  • Чехли
  • Tоалетна
  • Душ

Спалня

  • Гардероб или дрешник

Гледка

  • Изглед към вътрешния двор
  • Изглед към планина
  • Изглед към градина
  • Гледка

Двор/градина

  • Външна камина
  • Зона за пикник
  • Градинска мебел
  • Зона за хранене на открито
  • Тераса за слънчеви бани
  • Барбекю
  • Барбекю
  • Вътрешен двор
  • Градина

Кухня

  • Обща кухня
  • Маса за хранене
  • Котлон
  • Кухненски принадлежности
  • Кухня
  • Микровълнова фурна
  • Хладилник

Удобства в стаите

  • Контакт близо до леглото

Ски

  • Ски гардероб

Домашни любимци

Домашни любимци са разрешени с предварителна заявка. Може да се изисква такса.

Дейности

  • Наем на велосипеди
  • Пешеходни обиколки
  • Вечерни забавления
  • Колоездене
  • Пешеходен туризъм
  • Детска площадка
  • Ски услуги
  • Риболов

Медия и технологии

  • Телевизор с плосък екран
  • Сателитни канали
  • Телевизор

Храни и напитки

  • Машина за чай/кафе

Интернет

WiFi интернет е наличен в публични зони и е без заплащане.

Паркинг

Безплатен частен паркинг е достъпен на място (необходима е резервация).

  • Закрит паркинг (гараж)

Услуги

  • Обща TV зала
  • Помещение за съхранение на багаж
  • Услуга за събуждане
  • Експресно настаняване/напускане
  • Пералня(Допълнителна такса)
  • Гледане на деца(Допълнителна такса)
  • Денонощна рецепция

Развлечения и услуги за семейства

  • Настолни игри/пъзели

Безопасност и сигурност

  • Пожарогасители
  • Камери за видеонаблюдение извън мястото за настаняване
  • Достъп с ключ

Общи

  • Хипоалергенно
  • Зона за пушачи
  • Само за непушачи
  • Дървен под/паркет
  • Отопление
  • Звукоизолация
  • Семейни стаи
  • Удобства за гладене
  • Стаи/Услуги за хора с двигателни увреждания
  • Стаи за непушачи
  • Ютия

Достъпност за инвалидни колички

  • Достъпно за инвалидни колички
  • Някои помещения са достъпни за инвалидни колички

Уелнес

  • Хидромасажна вана
  • Сауна(Допълнителна такса)

Вашата почивка ви очаква

Чувствайте се като у дома си

Отпуснете се в уют и открийте красотата на Завоя.

Проверете наличността

Местоположение

Как да ни намерите

Двойките харесват местоположението – те му дават оценка от 9.1 за пътуване за двама.

Адрес

Skawica 260 Gmina Zawoja, 34-221 Zawoja, Полша

Разстояние

5,3 км от Завоя

Настаняване от 16:00 до 22:00

Напускане от 10:00 до 10:30

Наблизо

Какво има наоколо

  • Boisko do tenisa11 km
  • Babiogórski Park Narodowy13 km
  • Национален парк Бабя Гура16 km

Ресторанти и кафенета

  • РесторантKawiarnia Naleśnikarnia Pierogarnia Ignacy Polański7,4 km
  • Кафене/барstop cafe8 km
  • РесторантZadoil8 km

Заобикаляща природа

  • ПланинаBeskid Żywiecki2,6 km

Обществен транспорт

  • ВлакJuszczyn8 km
  • ВлакKojszówka11 km

Най-близки летища

  • Международно летище Йоан Павел II Краков–Балице64 km

Най-кратки ориентировъчни разстояния пеша или с автомобил. Реалните разстояния може да се различават.

Полезно да знаете

Правила на мястото

Agroturystyka Oblica: правила и практическа информация за вашия престой.

Настаняване

От 16:00 до 22:00

Напускане

От 10:00 до 10:30

Деца и легла

Политики за деца

Допускат се деца на всякаква възраст.

Политики за бебешки креватчета и допълнителни легла

В това място за настаняване няма налични допълнителни легла.

Всички креватчета зависят от наличността.

Без ограничения за възраст

Няма изискване за възраст за настаняване

Домашни любимци

Домашни любимци са разрешени с предварителна заявка. Може да се изисква такса.

Политика за пушене

Пушенето е забранено.

Говорими езици

италиански и полски

Допълнителна информация

  • При престой в мястото за настаняване с деца, имайте предвид, че от мястото за настаняване са законно задължени да прилагат стандарти за защита на непълнолетни лица, да установяват самоличността на непълнолетните лица и връзката им с възрастния, с когото отсядат.

ЧЗВ

Често задавани въпроси

Всичко, което бихте искали да знаете за престоя в Agroturystyka Oblica.

Каква закуска предлага Agroturystyka Oblica?+

Не е посочена информация за закуската на Agroturystyka Oblica. Моля, уточнете директно с мястото за настаняване.

Какви видове стаи предлага Agroturystyka Oblica?+

Agroturystyka Oblica предлага следните видове стаи: Суит; Двойна стая; Обикновена тройна стая; Фамилна стая; Супериорно студио; Делукс студио.

Колко гости може да приеме Agroturystyka Oblica?+

Най-големият вид стая на Agroturystyka Oblica побира до 9 гости.

Какви са часовете за настаняване и напускане на Agroturystyka Oblica?+

Настаняване: От 16:00 до 22:00. Напускане: От 10:00 до 10:30.

Разполага ли Agroturystyka Oblica с паркинг?+

Безплатен частен паркинг е достъпен на място (необходима е резервация).

Предлага ли Agroturystyka Oblica Wi-Fi?+

WiFi интернет е наличен в публични зони и е без заплащане.

Допуска ли Agroturystyka Oblica домашни любимци?+

Домашни любимци са разрешени с предварителна заявка. Може да се изисква такса.

Колко струва престоят в Agroturystyka Oblica?+

Цените на Agroturystyka Oblica зависят от датите и избраната стая. Актуалните цени ще намерите в обявата по-горе.

Има ли Agroturystyka Oblica собствен ресторант?+

Agroturystyka Oblica не посочва собствен ресторант. В района на Завоя може да намерите места за хранене наблизо.

Какви удобства предлага Agroturystyka Oblica?+

Agroturystyka Oblica предлага: безплатен паркинг, изглед към градина, тераса за слънчеви бани и барбекю.

На какво разстояние е Agroturystyka Oblica от центъра на Завоя?+

Agroturystyka Oblica се намира на 5,3 км от Завоя.

Какви езици говори персоналът на Agroturystyka Oblica?+

Персоналът на Agroturystyka Oblica говори: италиански и полски.

Отзиви от гости

Какво казват нашите гости

9,1

Въз основа на 164 отзива от гости

Персонал
9,7 от 10
Удобства
9,2 от 10
Чистота
9,2 от 10
Комфорт
8,9 от 10
Съотношение цена/качество
9,4 от 10
Разположение
9,0 от 10
Безплатен WiFi
8,5 от 10

“Czysto i wszystko jest, plus za jacuzzi i saunę. Polecam”

J
JudytaПолша
Двойка · октомври 2026 г.

“Byliśmy nastawieni na jeden nocleg jako przerwa w podróży. Stosunek jakości do ceny jest odpowiedni. Lokalizacja obiektu w świetnym miejscu.”

D
DominikПолша
Самостоятелно пътуващ · септември 2026 г.

“Cicho, spokojnie za oknem szum potoka. Właścicielka bardzo miła. Obiekt czysty i nic w nim nie brakowało”

K
KatarzynaПолша
Двойка · август 2026 г.

“Bardzo dobrze wyposażone pokoje i kuchnia, niczego nam nie brakowało. Pani właścicielka niezwykle pomocna i życzliwa- zostaliśmy poczęstowani pysznym domowym serem i koktajlem na swojskim mleku -pychota! Okolica spokojna, zaraz obok strumyk, przy którym można się zrelaksować, schłodzić ,pospacerować obok. Wszystko na plus! Polecamy 🙂”

M
MkantorПолша
Самостоятелно пътуващ · август 2026 г.

“Wspaniali gospodarze, mieliśmy wrażenie, że przyjechaliśmy do rodziny. Nowy apartament wyposażony we wszystko co potrzebne. Sauna w cenie i wspaniały strumień górski za oknem”

I
IzooniaПолша
WITH_FRIENDS · август 2026 г.

“W upalne dni strumyk za apartamentem cudnie schładza organizm, śmiało można się zanurzyć 😁”

K
KrzysztofПолша
Самостоятелно пътуващ · юни 2026 г.

“Bardzo miła pani Renata, pomocna, życzliwa...super kobieta”

M
MałgorzataПолша
Семейство · юни 2026 г.

“Super”

F
FilipПолша
Семейство · септември 2026 г.

Вашето пътешествие започва тук

Започнете своя престой

Усетете чара на Agroturystyka Oblica. Осигурете си най-добрата цена и се насладете на незабравим престой.

Резервирайте сега

Гарантирано най-добра цена