Agroturystyka Oblica, Zavoja, Polija
Lauku sēta – Zavoja, Polija

Agroturystyka Oblica

Boasting river views, Agroturystyka Oblica offers accommodation with free bikes, a garden and barbecue facilities, around 12 km from Mosorny Gron Hill.

9,1Lieliski · 164 atsauksmesZavoja, Polija5,3 km no centra (Zavoja)
  • Līdz 9 viesiem
  • Bezmaksas autostāvvieta
  • Bezmaksas WiFi
  • Ģimenes numuri
01 / 08
Agroturystyka Oblica, Zavoja, Polija – fotoattēls 3

Laipni lūdzam

Agroturystyka Oblica

Boasting river views, Agroturystyka Oblica offers accommodation with free bikes, a garden and barbecue facilities, around 12 km from Mosorny Gron Hill. Featuring a 24-hour front desk, this property also provides guests with a children's playground. The farm stay also provides free WiFi, free private parking and facilities for disabled guests.

Opening to a patio with mountain, garden or inner courtyard views, all units are fitted with a fully equipped kitchen with a microwave and a fridge. The units are equipped with a wardrobe and a flat-screen TV, and certain units at the farm stay have a terrace. At the farm stay, all units are allergy-free and soundproof.

Guests at the farm stay will be able to enjoy activities in and around Zawoja, like cycling. Guests can also warm themselves near outdoor fireplace after a day of skiing.

Babia Góra National Park is 16 km from Agroturystyka Oblica, while The Kalwaria Zebrzydowska Pilgrimage Park is 34 km away. John Paul II International Kraków–Balice Airport is 74 km from the property.

  • Iecienīta atrašanās vieta – neseni viesi to ir augsti novērtējuši (9,0)
  • Bezmaksas privāta autostāvvieta ir pieejama naktsmītnes teritorijā
Reģistrēšanās
No 16:00 līdz 22:00
Izrakstīšanās
No 10:00 līdz 10:30

Izmitināšana

Numuri un luksa numuri

Agroturystyka Oblica piedāvā izvēlei 6 numuru veidus.

"Suite" numurs – Agroturystyka Oblica

"Suite" numurs

  • 3 vienguļamās gultas, 2 divguļamās gultas, 2 vienguļamās gultas
  • Līdz 9 viesiem
  • 25 m²
  • Privāta vannas istaba

This suite features a sauna. Featuring a private entrance, this suite also comprises 3 bedrooms, a seating area and 1 bathroom with a bath and a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the well-equipped kitchen. The suite also provides guests with a barbecue. Boasting a balcony with garden views, this suite also provides soundproof walls and a flat-screen TV with satellite channels. The unit offers 7 beds.

  • Vanna
  • Duša
  • Virtuve
  • Tualete
  • Koka vai parketa grīda
  • Dvieļi
  • + vēl 31
Divvietīgs numurs (1 gulta) – Agroturystyka Oblica

Divvietīgs numurs (1 gulta)

  • 1 divguļamā gulta
  • Līdz 2 viesiem
  • 20 m²
  • Koplietošanas vannas istaba

Guests will have a special experience as this double room provides a sauna. The double room features parquet floors, heating, as well as a shared bathroom featuring a shower and slippers. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-fitted kitchen. The double room also has a barbecue. The double room offers soundproof walls, a tea and coffee maker, a wardrobe, a flat-screen TV with satellite channels, as well as garden views. The unit offers 1 bed.

  • Duša
  • Virtuve
  • Tualete
  • Koka vai parketa grīda
  • Dvieļi
  • Gultas veļa
  • + vēl 23
Vienkāršs trīsvietīgs numurs – Agroturystyka Oblica

Vienkāršs trīsvietīgs numurs

  • 3 vienguļamās gultas
  • Līdz 3 viesiem
  • 20 m²
  • Koplietošanas vannas istaba

The sauna is the standout feature of this triple room. The triple room includes a shared bathroom fitted with a shower, a hairdryer and slippers. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the fully equipped kitchen. The triple room also includes a barbecue. The triple room features soundproof walls, a tea and coffee maker, a wardrobe, a flat-screen TV with satellite channels, as well as garden views. The unit has 3 beds.

  • Duša
  • Virtuve
  • Tualete
  • Koka vai parketa grīda
  • Dvieļi
  • Gultas veļa
  • + vēl 27
Ģimenes numurs – Agroturystyka Oblica

Ģimenes numurs

  • 3 vienguļamās gultas un 1 dīvāngulta
  • Līdz 5 viesiem
  • 30 m²
  • Privāta vannas istaba

This family room features a sauna. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the well-fitted kitchen. The family room also comes with a barbecue. The family room features a private entrance, soundproof walls, a terrace with garden views as well as a private bathroom boasting a shower. The unit has 4 beds.

  • Virtuve
  • Tualete
  • Dīvāns
  • Vanna vai duša
  • Koka vai parketa grīda
  • Dvieļi
  • + vēl 30
“Superior” klases studija – Agroturystyka Oblica

“Superior” klases studija

  • 1 vienguļamā gulta un 1 liela divguļamā gulta un 1 futona gulta
  • Līdz 4 viesiem
  • 30 m²
  • Privāta vannas istaba

The sauna is the standout feature of this studio. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-equipped kitchen. The studio also features a barbecue. The studio offers a private entrance, soundproof walls, a terrace with garden views as well as a private bathroom boasting a shower. The unit has 2 beds and 1 futon.

  • Virtuve
  • Tualete
  • Vanna vai duša
  • Koka vai parketa grīda
  • Dvieļi
  • Gultas veļa
  • + vēl 25
Luksusa studija – Agroturystyka Oblica

Luksusa studija

  • 2 vienguļamās gultas un 1 divguļamā gulta
  • Līdz 4 viesiem
  • 35 m²
  • Privāta vannas istaba

This studio's special feature is the sauna. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-equipped kitchen. The studio also offers a barbecue. The studio provides a private entrance, soundproof walls, a terrace with garden views as well as a private bathroom featuring a shower. The unit offers 3 beds.

  • Virtuve
  • Tualete
  • Vanna vai duša
  • Koka vai parketa grīda
  • Dvieļi
  • Gultas veļa
  • + vēl 26

Ērtības

Viss, kas jums nepieciešams

Pārdomātas ērtības komfortablai un bezrūpīgai atpūtai.

  • Bezmaksas autostāvvieta
  • Ģimenes numuri
  • Bezmaksas WiFi
  • Ērtības viesiem ar invaliditāti
  • Nesmēķētāju numuri
  • Tējas/kafijas automāts visos numuros

Visas ērtības

Vannas istaba

  • Tualetes papīrs
  • Dvieļi
  • Čības
  • Tualete
  • Duša

Guļamistaba

  • Drēbju skapis

Skats

  • Skats uz iekšpagalmu
  • Skats uz kalniem
  • Skats uz dārzu
  • Skats

Teritorija

  • Āra kamīns
  • Vieta piknikam
  • Āra mēbeles
  • Āra ēdamzona
  • Sauļošanās terase
  • Grils
  • Grila aprīkojums
  • Terase/iekšpagalms
  • Dārzs

Virtuve

  • Koplietošanas virtuve
  • Pusdienu galds
  • Plīts virsma
  • Virtuves piederumi
  • Virtuve
  • Mikroviļņu krāsns
  • Ledusskapis

Numura iespējas

  • Kontaktligzda pie gultas

Slēpošana

  • Slēpju glabātava

Mājdzīvnieki

Mājdzīvnieki ir atļauti pēc pieprasījuma. Maksājums var tikt pieprasīts.

Aktivitātes

  • Velosipēdu noma
  • Pastaigu ekskursijas
  • Vakara izklaides
  • Riteņbraukšana
  • Pārgājieni
  • Rotaļu laukums bērniem
  • Slēpošana
  • Makšķerēšana

Elektronika un tehnoloģijas

  • Plakanā ekrāna televizors
  • Satelīttelevīzijas kanāli
  • Televizors

Ēdieni un dzērieni

  • Tējas/kafijas automāts

Internets

Bezvadu internets ir pieejams sabiedriskajās zonās un ir bez maksas.

Autostāvvieta

Bezmaksas privāta autostāvvieta ir pieejama naktsmītnes teritorijā (rezervējums ir nepieciešams).

  • Autostāvvieta zem jumta

Pakalpojumi

  • Koplietošanas telpa ar televizoru / atpūtas telpa
  • Bagāžas glabātava
  • Modināšanas pakalpojums
  • Ātrā reģistrēšanās / izrakstīšanās
  • Veļas mazgātava(Par papildmaksu)
  • Bērnu pieskatīšana / pakalpojumi bērniem(Par papildmaksu)
  • Diennakts reģistratūra

Izklaide un pakalpojumi ģimenēm

  • Galda spēles / puzles

Drošība

  • Ugunsdzēšamie aparāti
  • Videonovērošana naktsmītnes ārpusē
  • Piekļuve ar atslēgām

Vispārīgi

  • Hipoalerģisks
  • Norobežota smēķētāju zona
  • Smēķēt aizliegts visā naktsmītnē
  • Koka vai parketa grīda
  • Apkure
  • Skaņas izolācija
  • Ģimenes numuri
  • Gludināšanas iespējas
  • Ērtības viesiem ar invaliditāti
  • Nesmēķētāju numuri
  • Gludeklis

Piekļuve ar ratiņkrēslu

  • Pieejams ar ratiņkrēslu
  • Dažām telpām var piekļūt ar ratiņkrēslu

Labsajūta

  • Burbuļvanna
  • Sauna(Par papildmaksu)

Jūsu atpūta gaida

Jūtieties kā mājās

Atpūtieties komfortā un atklājiet, ar ko valdzina Zavoja.

Pārbaudīt pieejamību

Atrašanās vieta

Kā mūs atrast

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 9,1.

Adrese

Skawica 260 Gmina Zawoja, 34-221 Zawoja, Polija

Attālums

Zavoja – 5,3 km attālumā

Reģistrēšanās no 16:00 līdz 22:00

Izrakstīšanās no 10:00 līdz 10:30

Kas atrodas tuvumā

Kas atrodas tuvumā

  • Boisko do tenisa11 km
  • Babiogórski Park Narodowy13 km
  • nacionālais parks Babia Góra16 km

Restorāni un kafejnīcas

  • RestorānsKawiarnia Naleśnikarnia Pierogarnia Ignacy Polański7,4 km
  • Kafejnīca/bārsstop cafe8 km
  • RestorānsZadoil8 km

Vietējā ainava

  • KalnsBeskid Żywiecki2,6 km

Sabiedriskais transports

  • VilciensJuszczyn8 km
  • VilciensKojszówka11 km

Tuvākās lidostas

  • Jāņa Pāvila II Starptautiskā Krakovas-Balices lidosta64 km

Norādīti īsākie aptuvenie attālumi kājām vai ar automašīnu. Faktiskie attālumi var atšķirties.

Noderīgi zināt

Naktsmītnes noteikumi

Noteikumi un praktiska informācija jūsu uzturēšanās laikam naktsmītnē Agroturystyka Oblica.

Reģistrēšanās

No plkst. 16:00 līdz 22:00

Izrakstīšanās

No plkst. 10:00 līdz 10:30

Bērni un gultas

Noteikumi par bērniem

Jebkura vecuma bērni var šeit uzturēties.

Noteikumi par bērnu gultiņām un papildgultām

Šajā naktsmītnē nav pieejamas papildgultas.

Visas bērnu gultiņas ir atkarīgas no pieejamības.

Nav vecuma ierobežojumu

Reģistrācijai nav vecuma ierobežojumu

Mājdzīvnieki

Mājdzīvnieki ir atļauti pēc pieprasījuma. Maksājums var tikt pieprasīts.

Smēķēšana

Smēķēšana nav atļauta.

Valodas, kurās runā personāls

itāļu un poļu

Svarīga informācija

  • Uzturoties naktsmītnē kopā ar bērniem, lūdzu, ņemiet vērā, ka naktsmītnei ir juridisks pienākums piemērot nepilngadīgo aizsardzības standartus, lai noteiktu nepilngadīgo personu identitāti un viņu attiecības ar pieaugušo, ar kuru kopā viņi uzturas.

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi

Viss, ko vēlaties zināt par uzturēšanos naktsmītnē Agroturystyka Oblica.

Kādas brokastis piedāvā Agroturystyka Oblica?+

Informācija par brokastīm naktsmītnē Agroturystyka Oblica nav norādīta. Lūdzu, precizējiet to tieši naktsmītnē.

Kādus numurus piedāvā Agroturystyka Oblica?+

Agroturystyka Oblica piedāvā šādus numuru veidus: "Suite" numurs; Divvietīgs numurs (1 gulta); Vienkāršs trīsvietīgs numurs; Ģimenes numurs; “Superior” klases studija; Luksusa studija.

Cik viesus var izmitināt Agroturystyka Oblica?+

Lielākais numurs, ko piedāvā Agroturystyka Oblica, paredzēts līdz 9 viesiem.

Kādi ir reģistrēšanās un izrakstīšanās laiki naktsmītnē Agroturystyka Oblica?+

Reģistrēšanās: No 16:00 līdz 22:00. Izrakstīšanās: No 10:00 līdz 10:30.

Vai naktsmītnē Agroturystyka Oblica ir autostāvvieta?+

Bezmaksas privāta autostāvvieta ir pieejama naktsmītnes teritorijā (rezervējums ir nepieciešams).

Vai naktsmītnē Agroturystyka Oblica ir Wi-Fi?+

Bezvadu internets ir pieejams sabiedriskajās zonās un ir bez maksas.

Vai naktsmītnē Agroturystyka Oblica drīkst uzturēties ar mājdzīvniekiem?+

Mājdzīvnieki ir atļauti pēc pieprasījuma. Maksājums var tikt pieprasīts.

Cik maksā uzturēšanās naktsmītnē Agroturystyka Oblica?+

Cenas naktsmītnē Agroturystyka Oblica ir atkarīgas no jūsu ceļojuma datumiem un izvēlētā numura. Aktuālās cenas skatiet piedāvājumā augstāk.

Vai naktsmītnē Agroturystyka Oblica ir restorāns?+

Naktsmītnē Agroturystyka Oblica restorāns nav norādīts. Kafejnīcas un restorāni var būt pieejami tuvumā (Zavoja).

Kādas ērtības piedāvā Agroturystyka Oblica?+

Agroturystyka Oblica piedāvā: bezmaksas autostāvvieta, skats uz dārzu, sauļošanās terase un grils.

Cik tālu Agroturystyka Oblica atrodas no pilsētas Zavoja centra?+

Zavoja atrodas 5,3 km attālumā no naktsmītnes Agroturystyka Oblica.

Kādās valodās runā naktsmītnē Agroturystyka Oblica?+

Naktsmītnes Agroturystyka Oblica personāls runā šādās valodās: itāļu un poļu.

Viesu atsauksmes

Ko saka mūsu viesi

9,1

Pamatojoties uz 164 viesu atsauksmēm

Personāls
9,7 no 10
Iespējas
9,2 no 10
Tīrība
9,2 no 10
Komforts
8,9 no 10
Atbilstība cenai
9,4 no 10
Atrašanās vieta
9,0 no 10
Bezmaksas bezvadu internets
8,5 no 10

“Czysto i wszystko jest, plus za jacuzzi i saunę. Polecam”

J
JudytaPolija
Pāris · 2026. g. oktobris

“Byliśmy nastawieni na jeden nocleg jako przerwa w podróży. Stosunek jakości do ceny jest odpowiedni. Lokalizacja obiektu w świetnym miejscu.”

D
DominikPolija
Individuāls ceļotājs · 2026. g. septembris

“Cicho, spokojnie za oknem szum potoka. Właścicielka bardzo miła. Obiekt czysty i nic w nim nie brakowało”

K
KatarzynaPolija
Pāris · 2026. g. augusts

“Bardzo dobrze wyposażone pokoje i kuchnia, niczego nam nie brakowało. Pani właścicielka niezwykle pomocna i życzliwa- zostaliśmy poczęstowani pysznym domowym serem i koktajlem na swojskim mleku -pychota! Okolica spokojna, zaraz obok strumyk, przy którym można się zrelaksować, schłodzić ,pospacerować obok. Wszystko na plus! Polecamy 🙂”

M
MkantorPolija
Individuāls ceļotājs · 2026. g. augusts

“Wspaniali gospodarze, mieliśmy wrażenie, że przyjechaliśmy do rodziny. Nowy apartament wyposażony we wszystko co potrzebne. Sauna w cenie i wspaniały strumień górski za oknem”

I
IzooniaPolija
WITH_FRIENDS · 2026. g. augusts

“W upalne dni strumyk za apartamentem cudnie schładza organizm, śmiało można się zanurzyć 😁”

K
KrzysztofPolija
Individuāls ceļotājs · 2026. g. jūnijs

“Bardzo miła pani Renata, pomocna, życzliwa...super kobieta”

M
MałgorzataPolija
Ģimene · 2026. g. jūnijs

“Super”

F
FilipPolija
Ģimene · 2026. g. septembris

Jūsu ceļojums sākas šeit

Sāciet savu atpūtu

Iepazīstiet, ar ko valdzina Agroturystyka Oblica. Nodrošiniet sev labāko cenu un izbaudiet neaizmirstamu atpūtu.

Rezervēt tagad

Labākās cenas garantija